Anglický vosk - vosk na dřevo - Barva: AV-LEICHTBROWN, Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
AV-LEICHTBROWN, AV-RUGGER BROWN, AV-STRIPPEDNPINE

2 003 Kč s DPH
ks
(7 ks na skladě)

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 610-101774 R4E Doprava a platba

Nádherný nábytek zaslouží prvotřídní péči - objevte sílu Anglického vosku!

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého.

Anglický vosk Ciranova je vytvořen na základě přírodních surovin jako carnauba, candelila a surový včelí vosk. Díky těmto složkám nabídne váš nábytek dlouhotrvající ochranu a zároveň vyzařuje přirozenou krásu dřeva. Rychleschnoucí alifatická rozpouštědla zajistí rychlou aplikaci a bezproblémové schnutí.

Ať už potřebujete oživit starší kus nábytku nebo udržet novější kousek v perfektním stavu, Anglický vosk Ciranova je tou nejlepší volbou pro vás!