Anglický vosk - vosk na dřevo - Barva: AV-LEICHT SOFT, Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
AV-ANTIKBROWN, AV-LEICHTBROWN, AV-LEICHT SOFT, AV-RUGGER BROWN, AV-STRIPPEDNPINE

1 911 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého. Více

Výrobce: Ciranova Kód produktu: 2W-DCF Doprava a platba

Nádherný nábytek zaslouží prvotřídní péči - objevte sílu Anglického vosku!

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého.

Anglický vosk Ciranova je vytvořen na základě přírodních surovin jako carnauba, candelila a surový včelí vosk. Díky těmto složkám nabídne váš nábytek dlouhotrvající ochranu a zároveň vyzařuje přirozenou krásu dřeva. Rychleschnoucí alifatická rozpouštědla zajistí rychlou aplikaci a bezproblémové schnutí.

Ať už potřebujete oživit starší kus nábytku nebo udržet novější kousek v perfektním stavu, Anglický vosk Ciranova je tou nejlepší volbou pro vás!