Anglický vosk WR - vosk na dřevo - Barva: AV WR - STRIPPED PINE, Objem: 500 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
AV WR - ANTIK BROWN antoš, AV WR - BEZBARVÝ, AV WR - DUNKEL BROWN, AV WR - MITTLE BROWN, AV WR - STRIPPED PINE, AV WR - STRIPPED PINE SOFT, AV WR - ANTIK BROWN anglie

286 Kč s DPH
ks
(152 ks na skladě)

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého. Více

Výrobce: Ciranova Kód produktu: 610-002144 L1A Doprava a platba

Nádherný nábytek zaslouží prvotřídní péči - objevte sílu Anglického vosku!

Představujeme vám Anglický vosk Ciranova, tradičně vyrobený leštitelný vosk na dřevo, který je ideálním řešením pro ochranu a revitalizaci vašeho nábytku, trámů či dveří. Tento luxusní produkt poskytuje dokonalou péči o dřevo a dodává mu neodolatelný lesk, který okouzlí každého.

Anglický vosk Ciranova je vytvořen na základě přírodních surovin jako carnauba, candelila a surový včelí vosk. Díky těmto složkám nabídne váš nábytek dlouhotrvající ochranu a zároveň vyzařuje přirozenou krásu dřeva. Rychleschnoucí alifatická rozpouštědla zajistí rychlou aplikaci a bezproblémové schnutí.

Ať už potřebujete oživit starší kus nábytku nebo udržet novější kousek v perfektním stavu, Anglický vosk Ciranova je tou nejlepší volbou pro vás!