AQUAVINTAGE 2C - mořidlo, různé odstíny - Barva: AQUAVINTAGE 2C - drift, Objem: 1 litr

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
AQUAVINTAGE 2C - bisquit
AQUAVINTAGE 2C - bisquit
AQUAVINTAGE 2C - caramel
AQUAVINTAGE 2C - caramel
AQUAVINTAGE 2C - clouds
AQUAVINTAGE 2C - clouds
AQUAVINTAGE 2C - cottage
AQUAVINTAGE 2C - cottage
AQUAVINTAGE 2C - drift
AQUAVINTAGE 2C - drift
AQUAVINTAGE 2C - ebony
AQUAVINTAGE 2C - ebony
AQUAVINTAGE 2C - olive
AQUAVINTAGE 2C - olive
AQUAVINTAGE 2C - sand
AQUAVINTAGE 2C - sand
1 litr

818 Kč s DPH

+ AQUAVINTAGE 2C ACTIVATOR bal.1litr (818 Kč s DPH)

ks
(0 ks na skladě)

AQUAVINTAGE 2C je revoluční dvousložkové vodouředitelné reaktivní mořidlo, které Vám umožní proměnit obyčejné dřevo na jedinečný kousek s hlubokou a teplou texturou. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 230-007594 N7A Doprava a platba

AQUAVINTAGE 2C je revoluční dvousložkové vodouředitelné reaktivní mořidlo, které Vám umožní proměnit obyčejné dřevo na jedinečný kousek s hlubokou a teplou texturou. Tento produkt byl navržen s ohledem na snadné použití a rychlé zpracování, což Vám ušetří čas a úsilí při zestařování dřeva.

Proč si vybrat právě AQUAVINTAGE 2C? Je to pozitivní mořidlo, které dokonale zvýrazňuje kresbu dřeva, dodává mu hloubku a teplý, jedinečný vzhled. K dispozici jsou různé odstíny, abyste si mohli vybrat ten nejlepší pro svůj projekt.

Ať už jste profesionální truhlář nebo nadšenec DIY, AQUAVINTAGE 2C je ideálním řešením pro zvýraznění krásy dřeva ve Vašich projektech.

1. Snadné použití: AQUAVINTAGE 2C je navrženo tak, aby bylo snadno použitelné i pro ty, kteří nemají zkušenosti s mořením dřeva. Díky své vodouředitelné formule je aplikace hračkou.

2. Rychlé zpracování: S AQUAVINTAGE 2C ušetříte čas a úsilí při zestařování dřeva. Tento produkt je navržen tak, aby nabízel rychlé a efektivní výsledky bez kompromisů.

3. Pozitivní mořidlo: Na rozdíl od jiných mořidel, AQUAVINTAGE 2C zvýrazňuje kresbu dřeva a dodává mu hloubku a teplý, jedinečný vzhled.

4. Široká škála odstínů: AQUAVINTAGE 2C nabízí různé odstíny, které Vám umožní dosáhnout požadovaného efektu na Vašem dřevěném povrchu.

5. Univerzálnost: AQUAVINTAGE 2C je vhodné pro všechny druhy dřeva - od tvrdých až po měkké, což Vám umožní experimentovat s různými projekty a materiály.

Začněte tvořit jedinečné dřevěné kousky se sametovou texturou pomocí AQUAVINTAGE 2C a přesvědčte se sami o jeho úžasných výsledcích!