Protecteur Bardages - Anti UV, 1 litr

1 273 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)
Blanchon

PROTECTEUR BARDAGES je revoluční bezbarvý UV ochranný nátěr, který poskytuje mikroporézní a vodoodpudivou ochranu obkladům a dalším venkovním vertikálním konstrukcím. Více

Kód produktu: 04106806 Doprava a platba

Zamilujte se do přírody a udržujte krásu svých fasád s PROTECTEUR BARDAGES!

Představte si, že se procházíte kolem svého domu a obdivujete jeho přirozenou krásu dřeva. Dřevo je živý materiál, který potřebuje péči a ochranu, aby vypadalo skvěle po celá léta. Máme pro vás řešení, které vaše dřevo promění v odolný a trvalý prvek vašeho domova. 

PROTECTEUR BARDAGES je revoluční bezbarvý UV ochranný nátěr, který poskytuje mikroporézní a vodoodpudivou ochranu obkladům a dalším venkovním vertikálním konstrukcím. Jeho unikátní složení bohaté na vodoodpudivé pryskyřice a akryláty zajišťuje flexibilitu a zachování původního odstínu a barvy každého druhu dřeva. 


PROTECTEUR BARDAGES je vhodný pro všechny druhy vertikálních dřevin, včetně pryskyřičnatých, exotických a tuzemských. Díky svému vodnímu základu je necitlivý na přirozenou kyselost některých druhů dřevin a zaručuje trvalou bezbarvou ochranu. 

Navíc, PROTECTEUR BARDAGES obsahuje dvě anti-UV činidla ve velmi vysokém množství, která poskytují bezkonkurenční účinnost a dlouhotrvající ochranu. Výsledkem je dřevo, které nepraskne ani se neoloupe v průběhu času.

Aplikace je snadná díky gelové konzistenci, která neteče a usnadňuje nanášení. Po aplikaci zmizí slabě mléčný vzhled a zůstane přirozeně bezbarvý, matný povrch.

Nečekejte na to, až vaše dřevo začne stárnout a ztrácet svůj lesk. Objednejte si PROTECTEUR BARDAGES ještě dnes a užijte si krásu a trvanlivost svého dřeva na dlouhá léta! 

Udržujte svůj domov krásný a chráněný s PROTECTEUR BARDAGES!