Conditioner anti UV 1litr

1 423 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)
Blanchon

Conditionneur anti-UV je vyroben z inovativní bezbarvé impregnace, která poskytuje skutečnou bariéru proti UV záření Více

Kód produktu: 04106608 Doprava a platba

Nenechte si uniknout šanci ochránit své dřevěné povrchy před škodlivým UV zářením s naším Conditionneur anti-UV! Tento revoluční produkt vám pomůže prodloužit životnost a zachovat krásu vašich dřevěných obkladů, teras a dalších exteriérových prvků. 

Conditionneur anti-UV je vyroben z inovativní bezbarvé impregnace, která poskytuje skutečnou bariéru proti UV záření. Jeho vodní receptura zajišťuje, že je odolný vůči přirozené kyselosti některých druhů dřeva, což umožňuje jeho použití na všech vertikálních plochách. Ať už máte pryskyřičné, exotické nebo tuzemské dřevo, Conditionneur anti-UV je ideální řešení.

Díky dvěma anti-UV činidlům a nefilmogenním pryskyřicím Aqua-Polyurethanu se tento produkt dokonale přichytí ke všem druhům dřeva a poskytne ideální přípravu pro nepostradatelnou povrchovou úpravu. Navíc lze Conditionneur® použít i jako první vrstvu před nanesením napouštědel nebo lazur Blanchon pro ještě delší trvanlivost.

Je ideální jako první vrstva nátěru při práci s BLANCHON ULTRA HIGH PROTECTION BARDAGES nebo TERRASSES. 

Nečekejte, až bude příliš pozdě! Zajistěte svým dřevěným povrchům tu nejlepší ochranu s Conditionneur anti-UV. 

1. Univerzální použití: Conditionneur anti-UV je vhodný pro všechny druhy dřeva, od pryskyřičných přes exotické až po tuzemské dřeviny.
2. Inovativní ochrana: Dvě anti-UV činidla a Aqua-Polyurethanové pryskyřice zajišťují bezkonkurenční účinnost a dokonalou přilnavost ke všem dřevům.
3. Prodloužená životnost: Použitím Conditionneur anti-UV zvýšíte trvanlivost vašich dřevěných povrchů a ušetříte na nákladech za údržbu či výměnu.
4. Snadná aplikace: Bezbarvý (slabě mléčný) vzhled při aplikaci zmizí během několika minut, což zaručuje rychlou a snadnou aplikaci.
5. Vylepšení dalších povrchových úprav: Conditionneur® lze použít jako první vrstvu před nanesením napouštědel nebo lazur Blanchon pro ještě lepší výsledky a delší trvanlivost.