Complex Hartöl, olej na dřevo

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Complex hartöl nuss, Complex hartöl palisandr, Complex hartöl kastanie, Complex hartöl bezbarvý, Complex hartöl eiche, Complex hartöl satin

od 429 Kč s DPH
ks

Tento univerzální olej na dřevo je ideální pro ošetření podlah, korkových podlah a podlah z přírodního kamene. Jeho jedinečné složení zajistí dlouhotrvající ochranu a zvýrazní přirozenou krásu vašeho dřeva. Více

Výrobce: ComplexKód produktu: P00006 Doprava a platba

Hledáte dokonalý olej na dřevo, který zaručí chemickou i mechanickou ochranu vašich dřevěných ploch v interiéru? Potom je Complex Hartöl přesně to, co potřebujete! Tento univerzální olej na dřevo je ideální pro ošetření podlah, korkových podlah a podlah z přírodního kamene. Jeho jedinečné složení zajistí dlouhotrvající ochranu a zvýrazní přirozenou krásu vašeho dřeva.

Complex Hartöl není jen obyčejný olej na dřevo. Je to produkt vyvinutý s ohledem na nejvyšší standardy kvality a účinnosti. Díky svému složení poskytuje následující výhody:

1) Intenzivní chemická a mechanická ochrana: Chrání vaše dřevěné plochy před škrábanci, otlačením a odolává i agresivním čisticím prostředkům.

2) Univerzálnost použití: Ať už máte dřevěnou podlahu, korkovou nebo z přírodního kamene, Complex Hartöl je ideálním řešením pro jejich ošetření a ochranu.

3) Zvýraznění přirozené krásy dřeva: Olej proniká hluboko do dřevěné struktury, čímž zvýrazňuje jeho přirozenou krásu a barvu.