Complex Hartöl, olej na dřevo - Barva: Complex hartöl nuss, Objem: 1 litr

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Complex hartöl nuss, Complex hartöl palisandr, Complex hartöl kastanie, Complex hartöl bezbarvý, Complex hartöl eiche, Complex hartöl satin

1 209 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)

Tento univerzální olej na dřevo je ideální pro ošetření podlah, korkových podlah a podlah z přírodního kamene. Jeho jedinečné složení zajistí dlouhotrvající ochranu a zvýrazní přirozenou krásu vašeho dřeva. Více

Výrobce: ComplexKód produktu: Comlex Hartöl/nuss Doprava a platba

Hledáte dokonalý olej na dřevo, který zaručí chemickou i mechanickou ochranu vašich dřevěných ploch v interiéru? Potom je Complex Hartöl přesně to, co potřebujete! Tento univerzální olej na dřevo je ideální pro ošetření podlah, korkových podlah a podlah z přírodního kamene. Jeho jedinečné složení zajistí dlouhotrvající ochranu a zvýrazní přirozenou krásu vašeho dřeva.

Complex Hartöl není jen obyčejný olej na dřevo. Je to produkt vyvinutý s ohledem na nejvyšší standardy kvality a účinnosti. Díky svému složení poskytuje následující výhody:

1) Intenzivní chemická a mechanická ochrana: Chrání vaše dřevěné plochy před škrábanci, otlačením a odolává i agresivním čisticím prostředkům.

2) Univerzálnost použití: Ať už máte dřevěnou podlahu, korkovou nebo z přírodního kamene, Complex Hartöl je ideálním řešením pro jejich ošetření a ochranu.

3) Zvýraznění přirozené krásy dřeva: Olej proniká hluboko do dřevěné struktury, čímž zvýrazňuje jeho přirozenou krásu a barvu.