Complex Holzaussenöl - různé odstíny - Barva: ComplexHAÖ-přírodní, Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ComplexHAÖ-antikšedá, ComplexHAÖ-bílá, ComplexHAÖ-borovice, ComplexHAÖ-dub, ComplexHAÖ-kaštan, ComplexHAÖ-Kitzbuhl, ComplexHAÖ-ořech, ComplexHAÖ-palisandr, ComplexHAÖ-přírodní, ComplexHAÖ-slunečnice, ComplexHAÖ-světlý dub, ComplexHAÖ-bezbarvý

6 713 Kč s DPH
ks
(0 ks na skladě)

Pomocí Complex Holzaussenölu můžete prodloužit životnost svého dřeva a udržet jeho krásu na maximum. Tento inovativní produkt obsahuje vysoce hodnotný UV-absorber, který oddaluje šednutí natřených ploch. Velmi pomalé pronikání vlhkosti zamezuje bobtnání, sesychání a popraskání.
Více

Výrobce: ComplexKód produktu: Complex natur Doprava a platba

Zastavte se na okamžik a představte si své cenné dřevěné prvky venku, zda je to terasa, plot nebo zahradní nábytek. Všimli jste si, jak slunce a počasí postupně ovlivňují jejich vzhled a kvalitu? Nechte nás vám představit řešení, které vaše dřevo ochrání a udrží jej krásné po celá léta: Complex Holzaussenöl!

Complex Holzaussenöl je vyroben podle stoletých receptur a nabízí vynikající hloubkovou impregnaci dřeva, zajišťující výbornou ochranu proti extrémním klimatickým podmínkám. Na rozdíl od běžných silnovrstvých nátěrů, které dřevo neprodyšně uzavřou, se Holzaussenöl chová stejně jako stromová kůra s kapiláry. Přesto velmi dobře odolává vodě, jakémukoliv počasí a i UV-záření.

Pomocí Complex Holzaussenölu můžete prodloužit životnost svého dřeva a udržet jeho krásu na maximum. Tento inovativní produkt obsahuje vysoce hodnotný UV-absorber, který oddaluje šednutí natřených ploch. Velmi pomalé pronikání vlhkosti zamezuje bobtnání, sesychání a popraskání. A navíc je vyroben na základě přírodních surovin, což z něj činí ekologicky šetrnou volbu pro vaše venkovní dřevěné projekty.

Nenechte své dřevo trpět déle! Investujte do ochrany, kterou si zaslouží, a užijte si jeho krásu po celá léta. Objednejte si Complex Holzaussenöl ještě dnes a začněte pečovat o své cenné dřevěné prvky tak, jak byste měli.