Complex ZEŠEĎOVAČ -Holzvergrauer - Barva: Granit, Objem: 1 litr

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Granit
Granit
Steingrau
Steingrau
Asche
Asche

840 Kč s DPH
ks
(16.3 ks na skladě)

Complex ZEŠEĎOVAČ je přírodní urychlovač zešednutí dřeva, který v krátkém čase od nanesení přípravku (zvláště u modřínu, dubu a pařených druhů dřeva) vlivem UV záření a povětrnosti spustí biologický a fyzikální procese, který způsobí stejnoměrné a přirozené zešednutí dřeva. Zvláštní složení přípravku bez barevných pigmentů přivodí přirozený proces, který jinak trvá několik let. Více

Výrobce: ComplexKód produktu: Complex Holzvergrauer 1/1 Doprava a platba

Představte si, že jste právě dokončili stavbu svého nového dřevěného domu nebo terasy a těšíte se na to, jak krásně bude stárnout a získávat ten přirozený šedý odstín, který dodává dřevu charakter a eleganci. Ale pak zjistíte, že tento proces není tak rychlý, jak jste si mysleli. Místo toho musíte čelit dlouhým letům čekání, během nichž je vaše dřevo vystaveno neustálým změnám počasí a UV záření, což může vést k nerovnoměrnému zešednutí a dokonce i poškození materiálu. Vaše kdysi krásná stavba začíná vypadat opotřebovaně a neupraveně....

Nyní si představte, že byste mohli urychlit tento proces zešednutí a dosáhnout přirozeného vzhledu svého dřeva během krátké doby místo několika let. Vaše dřevěná stavba by měla stejnoměrný a elegantní šedý odstín, který by ladil s okolní krajinou a dodal jí osobitý šarm. Už byste nemuseli neustále sledovat, jak vaše dřevo stárne nerovnoměrně a ztrácí svůj původní vzhled. Místo toho byste mohli relaxovat a užívat si svého krásného dřevěného domu nebo terasy sebevědomě, vědouce, že máte pod kontrolou jeho estetický vývoj.

Tento sen může být skutečností s pomocí našeho produktu Complex ZEŠEĎOVAČ. Tento přírodní urychlovač zešednutí dřeva je speciálně navržen tak, aby spustil biologické a fyzikální procesy, které způsobují přirozené zešednutí dřeva, a to zvláště u modřínu, dubu a pařených druhů dřeva. Díky svému unikátnímu složení bez barevných pigmentů přivodí Complex ZEŠEĎOVAČ přirozený proces zešednutí během krátké doby od nanesení přípravku. 

Stačí aplikovat Complex ZEŠEĎOVAČ na povrch vaší dřevěné stavby a nechat jej působit pod vlivem UV záření a povětrnostních podmínek. Během krátké doby uvidíte, jak se váš dřevěný povrch mění v krásný šedý odstín, který jste si vždy představovali. Navíc je tento produkt šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Nenechte svůj dřevěný dům nebo terasu zestárnout nerovnoměrně a ztratit svůj původní charakter. Získejte kontrolu nad procesem zešednutí s pomocí našeho Complex ZEŠEĎOVAČe a užijte si krásu svého dřeva tak, jak jste si to vždy představovali.