Complex ORA 1 lt Verpack., péče o dřevo

903 Kč s DPH
ks
(7 ks na skladě)

Complex Ora udržuje, oživuje,zlepšuje strukturu plochy, odstranuje skvrny po vode a alkoholu. Potlačuje viditelnost škrábanců a mechanického poškození. Zachovává pružnost ploch a má antistatický úcinek ( proti alergiím na prach). Více

Výrobce: ComplexKód produktu: Complex ORA Doprava a platba

Představujeme vám Complex ORA, jedinečný produkt, který zcela změní váš pohled na čištění a údržbu povrchů! Jste připraveni na revoluci ve světě čistoty a ochrany vašeho domova nebo pracovního prostoru? Pak si nenechte ujít tento skvělý produkt, který vám přinese celou řadu úžasných benefitů.

Complex ORA je profesionální řešení, které kombinuje sílu přírodních pomerančových olejů s vysoce efektivními čisticími a ochranářskými složkami. Díky tomu dokáže být nesmírně šetrný k povrchům, ale zároveň velmi účinný proti skvrnám od vody, alkoholu či prachu. Navíc potlačuje viditelnost škrábanců a mechanického poškození.

Nejenže Complex ORA udržuje a oživuje strukturu ploch, ale také je chrání před dalším opotřebením a prodlužuje jejich životnost. Navíc má antistatický účinek, který snižuje alergie na prach a zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti.