Complex ORA Holzpflegeöl 500ml spray

659 Kč s DPH
ks
(7 ks na skladě)

Complex Ora je složen z zvláštních čistících a ochraňujících komponentů s přírodními pomerančovými oleji a je velmi vhodný pro všechny plochy, které jsou dokončeny Complex –výrobky. Hodí se také pro péči a údržbu ploch, které jsou dokončeny laky. Více

Výrobce: ComplexKód produktu: Complex ORA 500 Doprava a platba

Zapomeňte na všechny ty nudné a neefektivní čističe na dřevo, které jste kdy používali! Představujeme vám produkt, který změní váš pohled na péči o dřevo. Complex ORA Holzpflegeöl je zde, aby vaše dřevěné plochy znovu oživil a vrátil jim jejich původní krásu.

Co dělá Complex ORA Holzpflegeöl tak jedinečným? Tento skvělý čistič je vyroben ze speciálních čistících a ochraňujících komponentů s přírodními pomerančovými oleji. To znamená, že nejenže účinně odstraňuje nečistoty a obnovuje lesk, ale také dodává vašim dřevěným povrchům svěží a příjemnou vůni.

Complex ORA Holzpflegeöl je ideální pro všechny plochy, které jsou dokončeny Complex-výrobky, ale hodí se také pro péči a údržbu ploch, které jsou dokončeny laky. Ať už potřebujete oživit starý nábytek nebo udržovat nové dřevěné podlahy, s tímto produktem budete mít vždy perfektní výsledky. A co je nejlepší? Jeho použití je tak snadné, že to zvládne i váš lenivý soused!

Už nečekejte, až vaše dřevěné plochy ztratí svůj lesk a krásu! Objednejte si Complex ORA Holzpflegeöl ještě dnes a přesvědčte se sami o jeho úžasných účincích. Vaše dřevo vám poděkuje svou obnovenou krásou a svěží vůní pomerančových olejů. Pokud jsi nejste jistí s výběrem, kontaktujte naše techniky pro více informací a objednání tohoto skvělého produktu.