Complex Steinöl, olej na kámen - Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

5 034 Kč s DPH
ks
(2 ks na skladě)

Complex SteinÖl je inovativní směs tvrdých olejů na bázi rostlinných olejů, balzámu, tvrdých vosků a parafínu. Více

Výrobce: ComplexKód produktu: complex ste 5 Doprava a platba

Představte si, že vaše terasa nebo zahrada září čistotou a elegancí, jako by právě byla postavena. Žádné skvrny od vína, kávy nebo limonády. Žádné stopy počasí. Complex SteinÖl vám nabízí přesně toto řešení!

Complex SteinÖl je inovativní směs tvrdých olejů na bázi rostlinných olejů, balzámu, tvrdých vosků a parafínu. Tento jedinečný produkt je bez olovnatých látek a zajistí, že váš kámen zůstane pevný a svěží po dlouhou dobu. Navíc je SteinÖl odolný vůči UV záření a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Jen si představte krásu vaší terasy nebo zahrady s použitím Complex SteinÖlu. Voda se bude jen tak sklouzávat z kamenných povrchů a žádné nápoje ani nečistoty už nezanechají stopy na vašem drahocenném kameni. Ať už máte doma mramor, přírodní kámen či cihly, SteinÖl pronikne hluboko do pórů materiálů a zpevní je, čímž jim dodá nejen pevnost, ale i svěží vzhled.

Nenechte si ujít příležitost ochránit a zvýraznit krásu vašeho kamenného povrchu. Získejte si Complex SteinÖl ještě dnes a užijte si dlouhotrvající ochranu a čerstvý vzhled vaší terasy nebo zahrady.