DECKING OIL, různé odstíny - Barva: Decking - BANKIRAI, Objem: 2,5 litru

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Decking - BANKIRAI
Decking - BANKIRAI
Decking - CLEAR
Decking - CLEAR
Decking - DARK GREY
Decking - DARK GREY
Decking - DARK OAK
Decking - DARK OAK
Decking - LIGHT GREY
Decking - LIGHT GREY
Decking - LIGHT OAK
Decking - LIGHT OAK
Decking - OLIVE GREEN
Decking - OLIVE GREEN
Decking - OCEAN BLUE
Decking - OCEAN BLUE
Decking - TOMATO RED
Decking - TOMATO RED
Decking - PINE
Decking - PINE
Decking - TEAK
Decking - TEAK

1 856 Kč s DPH
ks
(11.0648 ks na skladě)

DECKING OIL je přesně to, co potřebujete pro péči o své dřevěné povrchy. Tento jedinečný olej obsahuje UV filtr, který oddaluje zbarvení dřeva a udržuje jeho přirozenou krásu. Navíc poskytuje ochranu proti dešti a povětrnostním vlivům. Díky pravidelné údržbě přetíráním DECKING OIL zvyšujete životnost svých dřevěných povrchů. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 650-007725 P3T Doprava a platba

Máte krásný dřevěný venkovní prostor, který chcete chránit a udržovat? Představujeme DECKING OIL – inovativní impregnační olej, který vašemu dřevu poskytne tu nejlepší ochranu a údržbu!

DECKING OIL je přesně to, co potřebujete pro péči o své dřevěné povrchy. Tento jedinečný olej obsahuje UV filtr, který oddaluje zbarvení dřeva a udržuje jeho přirozenou krásu. Navíc poskytuje ochranu proti dešti a povětrnostním vlivům. Díky pravidelné údržbě přetíráním DECKING OIL zvyšujete životnost svých dřevěných povrchů.

Představte si, jak by váš venkovní nábytek nebo terasa vypadaly s DECKING OIL. Nejen že bude jejich vzhled trvale krásný, ale také budou mnohem odolnější proti vnějším vlivům. Už se nemusíte bát škodlivých účinků slunce, deště nebo sněhu na své dřevěné povrchy. DECKING OIL je vhodný pro všechny druhy dřeva a jeho použití je snadné a rychlé.

Nenechte své dřevěné povrchy trpět! Objednejte si DECKING OIL ještě dnes a začněte chránit a prodlužovat životnost svých venkovních dřevěných povrchů.  Udělejte krok ke krásným a dlouhotrvajícím dřevěným povrchům právě teď!