Ewidur Novacolor weiss 4kg bílá

1 419 Kč s DPH
ks
(11.567 ks na skladě)

Výrobce: WildschekKód produktu: NOVACOLOR 4kg Doprava a platba

Představujeme Vám revoluční Ewidur Novacolor - inovativní lak, který zaručuje dokonalý vzhled a dlouhotrvající ochranu Vašich dřevěných povrchů. S tímto jedinečným produktem se můžete spolehnout na to, že Vaše dřevo bude vypadat skvěle a odolávat běžnému opotřebení i chemikáliím používaným v domácnosti.

Ewidur Novacolor je navržen tak, aby poskytl hezký vzhled u pórovitých dřevin a zároveň zajišťoval vysokou odolnost proti domácím chemikáliím. Jeho tixotropičnost umožňuje snadné stříkání hran a kolmých ploch bez obtíží. Navíc, díky svým dobrým odolnostem proti poškrábání, není potřeba přestříkání čirým lakem.

Tento produkt je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí udržet krásný vzhled svých dřevěných povrchů a chránit je před škodlivými látkami. Je snadno použitelný a poskytuje dlouhodobé výsledky s minimálním úsilím.

Největší benefity produktu:

1. Ewidur Novacolor poskytuje hezký vzhled u pórovitých dřevin, což zaručuje, že Vaše dřevo bude vypadat skvěle a přitažlivě.
2. Díky své odolnosti proti domácím chemikáliím chrání Ewidur Novacolor povrchy před škodlivými látkami a prodlužuje jejich životnost.
3. Tixotropičnost laku umožňuje snadné stříkání hran a kolmých ploch, což zjednodušuje aplikaci a šetří čas i úsilí.
4. Vysoká odolnost proti poškrábání zajišťuje, že povrchy zůstanou krásné a nepoškozené i při běžném používání.
5. Ewidur Novacolor nevyžaduje přestříkání čirým lakem, což snižuje náklady na údržbu a usnadňuje péči o dřevěné povrchy.