Hard Floor POLISH poliš CIRANOVA bal.750ml, na lakované dřevěné podlahy

602 Kč s DPH
ks
(5.733 ks na skladě)

Vodouředitelný, k životnímu prostředí přátelský, ochranný a oživující prostředek na lakované dřevěné podlahy a parkety.
Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 163-002444 M7H Doprava a platba

Zapomeňte na staré časy, kdy jste museli trávit hodiny leštěním a ošetřováním svých drahocenných parket! S naším revolučním produktem HARD FLOOR POLISH budete mít krásné, lesklé a dokonale chráněné podlahy jako nové – aniž byste se nadřeli! 

1. HARD FLOOR POLISH je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu vašim lakovaným podlahám. Díky svému speciálnímu složení vytváří extra ochranný film, který zabraňuje vnikání nečistot a mikroškrábanců do hloubky dřeva.

2. Udržujte původní krásu vašich drahých podlah s minimálním úsilím. HARD FLOOR POLISH je snadno aplikovatelný a vodouředitelný přípravek, který udržuje povrch parket čistý a lesklý bez nutnosti použití dalších chemikálií.

3. Ušetřete peníze i čas s HARD FLOOR POLISH! Dlouhodobá ochrana zajištěná tímto přípravkem zajisté prodlužuje životnost vašich podlah, což znamená méně výdajů za jejich renovaci a udržování.

4. HARD FLOOR POLISH je přátelský k životnímu prostředí. Jeho vodouředitelné složení zajišťuje snadnou aplikaci bez škodlivých chemických látek.

5. Získáte profesionální výsledky bez nutnosti najímání odborníků! HARD FLOOR POLISH je ideální pro domácí použití i pro komerční prostory, jako jsou hotely, restaurace nebo kanceláře.

Pro matné podlahy použijte Ciranova UNICARE X-MATT.