HARDWAXOIL TITAN

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
TITAN - silk
TITAN - silk
TITAN - matt
TITAN - matt
TITAN - satin
TITAN - satin

od 1 014 Kč s DPH
ks

HARDWAXOIL TITAN - revoluční tvrdý voskový olej, který zaručuje dokonalou ochranu a krásný vzhled vašich dřevěných podlah, parket a nábytku. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: P00017 Doprava a platba

Představujeme Vám HARDWAXOIL TITAN - revoluční tvrdý voskový olej, který zaručuje dokonalou ochranu a krásný vzhled vašich dřevěných podlah, parket a nábytku. Díky své unikátní formuli nabízí vynikající odolnost proti kapalinám, chemickým látkám a mechanickému opotřebení. Ať už hledáte řešení pro domácí nebo komerční použití, HARDWAXOIL TITAN je ideálním produktem pro každodenní péči o vaše dřevěné povrchy.

Proč si vybrat právě HARDWAXOIL TITAN?

1. Vynikající odolnost proti kapalinám: Už žádné obavy z rozlitých nápojů nebo vlhkosti! S HARDWAXOIL TITAN bude vaše dřevo chráněno před škodlivými účinky tekutin.

2. Přirozený vzhled: HARDWAXOIL TITAN zachovává přirozenou krásu a strukturu dřeva, čímž dodává vašim podlahám či nábytku jedinečný charakter.

3. Snadná aplikace: Díky delší době zpracování je HARDWAXOIL TITAN vhodný pro nanášení válečkem nebo nanášečkou, což zaručuje rovnoměrné a hladké pokrytí.

4. Možnost zvýšení odolnosti: Chcete ještě větší ochranu? Přidejte do HARDWAXOIL TITAN tužidlo UA (5%) a dosáhněte ještě lepší odolnosti proti opotřebení.

5. Univerzální použití: Ať už potřebujete olejovat parkety, dřevěné podlahy nebo nábytek, HARDWAXOIL TITAN je ideálním řešením pro všechny tyto účely.