HORSEMEN CONCRETE PROTECTION 2500ML

1 391 Kč s DPH
ks
(12.33 ks na skladě)

HORSEMEN STONE CARE Betonprotection je vodou ředitelná vodou a špínu odpuzující ochrana pro savé cihly a kámen, beton a minerální podklady. Můžeme tak chránit betonové plochy proti vodě, tvorbě řas ,mechů a proti vzdušnému znečištění. Více

Výrobce: HorsemenKód produktu: Horsemen Doprava a platba

Neuvěřitelná ochrana pro váš beton a přírodní kámen: Představujeme HORSEMEN CONCRETE PROTECTION!

Představte si svůj dům, chodník nebo terasu s perfektně čistým a udržovaným povrchem. Žádné řasy, žádný mech, žádné špinavé skvrny... Jen čistý, přirozený vzhled vašeho kamene nebo betonu. To je nyní možné díky revolučnímu produktu HORSEMEN STONE CARE Betonprotection.

Co byste řekli tomu, kdybychom vám nabídli řešení, které zcela změní způsob, jak pečujete o svůj beton a přírodní kámen? HORSEMEN CONCRETE PROTECTION je speciálně navržen tak, aby chránil vaše povrchy proti vodě, tvorbě řas a mechů a vzdušnému znečištění.

Jak to funguje? Díky unikátním voskovým částicím a skleněným perlám vytváří na povrchu prodyšnou ochranu bez změny vzhledu kamene nebo betonu. A co je nejlepší? Čištění a údržba jsou nyní mnohem jednodušší!

Představte si, že vaše betonové plochy budou vypadat nově a čistě po celá léta. Díky HORSEMEN CONCRETE PROTECTION už nebudete muset trávit hodiny čištěním a odstraňováním nevzhledných skvrn.

Místo toho si budete moci užívat svůj čas s rodinou a přáteli na nádherném, čistém povrchu. A navíc, ochrana je šetrná k životnímu prostředí a snadno se aplikuje.