HORSEMEN WOODCARE OCHRANA DŘEVA - Barva: HORS-žlutý okr, Objem: 2,5 litru

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
HW-černá
HW-černá
HORS-červenohnědá
HORS-červenohnědá
HORS-zlatohnědá
HORS-zlatohnědá
HORS-hnědá
HORS-hnědá
HORS-středněhnědá
HORS-středněhnědá
HORS-petrolejově zelená
HORS-petrolejově zelená
HORS-písková
HORS-písková
HORS-antik šedá
HORS-antik šedá
HORS-červený okr
HORS-červený okr
HORS-žlutý okr
HORS-žlutý okr
HORS-sněhově bílá
HORS-sněhově bílá
HORS-černohnědá
HORS-černohnědá
2,5 litru

1 439 Kč s DPH
ks
(4 ks na skladě)

Tato jedinečná lazura je vyrobena na základě přírodních surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytují maximální ochranu vašemu dřevu. Ať už máte dřevěný plot, pergolu, srub či zahradní domek, Horsemen Woodcare je tou správnou volbou pro jejich dlouhodobou ochranu a zachování krásy. Navíc je vhodná jak pro vnitřní, tak vnější použití! Více

Výrobce: HorsemenKód produktu: 003 Doprava a platba

Hledáte dokonalou ochranu pro své dřevěné poklady? Představujeme HORSEMEN WOODCARE OCHRANA DŘEVA – tou nejlepší volbou pro všechny milovníky dřeva a jeho krásy.

Proč byste měli zvolit právě Horsemen Woodcare ochranu dřeva? Tato jedinečná lazura je vyrobena na základě přírodních surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytují maximální ochranu vašemu dřevu. Ať už máte dřevěný plot, pergolu, srub či zahradní domek, Horsemen Woodcare je tou správnou volbou pro jejich dlouhodobou ochranu a zachování krásy. Navíc je vhodná jak pro vnitřní, tak vnější použití!

Už žádné odlupování barvy či nepřirozený vzhled! S Horsemen Woodcare ochranou dřeva dosáhnete přirozeného a trvanlivého efektu. Lazura vytváří ochrannou vrstvu tak, že dřevo může dýchat a je tak přirozeně chráněno. Představte si, jak vaše zahradní konstrukce budou vypadat po aplikaci této kouzelné ochrany - stále svěží, elegantní a odolné vůči vnějším vlivům.