Huile Pour Parquet 1litr bezbarvý

864 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)
Blanchon

BLANCHON HUILE POUR PARQUET je speciálně navržen pro interiérové parkety a dřevěné podlahy. Jeho jedinečná směs přináší vašim parketám příjemné teplo a zároveň impregnuje povrch, aby byl odolný vůči prachu a vlhkosti. Více

Kód produktu: 01121024 Doprava a platba

Máte krásné dřevěné podlahy, ale už nevypadají tak skvěle, jako kdysi? Představujeme vám BLANCHON HUILE POUR PARQUET - impregnační olej pro parkety a dřevěné podlahy, který vašim podlahám vrátí jejich původní krásu a zároveň je chrání před prachem a vlhkostí!

BLANCHON HUILE POUR PARQUET je speciálně navržen pro interiérové parkety a dřevěné podlahy. Jeho jedinečná směs přináší vašim parketám příjemné teplo a zároveň impregnuje povrch, aby byl odolný vůči prachu a vlhkosti. A to není vše! Olejované podlahy se velmi snadno regenerují a při silném namáhání se musí pravidelně udržovat. To znamená, že i když na vaší podlaze dojde k nějakému poškození, můžete ji snadno opravit a udržet v perfektním stavu.

Představte si, jak by vaše podlahy mohly vypadat s BLANCHON HUILE POUR PARQUET. Krásně matný vzhled  v přírodním provedení, dodá vašemu interiéru eleganci a šmrnc. Navíc lze tento olej aplikovat na všechna evropská dřeva a většinu exotických dřevin, což znamená, že nezáleží na tom, jaký typ dřeva máte - BLANCHON HUILE POUR PARQUET je pro vás to pravé!

Nenechte své podlahy ztrácet svůj půvab! Vyzkoušejte BLANCHON HUILE POUR PARQUET ještě dnes a přesvědčte se sami o jeho účincích. Objednejte si ho ještě dnes a začněte užívat krásu a ochranu, kterou vám tento impregnační olej nabídne. Vaše podlahy si zaslouží to nejlepší - a s BLANCHON HUILE POUR PARQUET jim to můžete poskytnout!