HUILE TERRASSE BARDAGE, 1 litr - Barva: HTB - přírodní dřevo

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
HTB - přírodní dřevo
HTB - přírodní dřevo
HTB - Ipé
HTB - Ipé

914 Kč s DPH
ks
(3 ks na skladě)
Blanchon

HUILE TERRASSE BARDAGE - úžasný produkt, který chrání a zkrášluje veškeré vodorovné i svislé venkovní dřevo. Více

Kód produktu: 00104578 Doprava a platba

Představte si terasu, která září přirozenou krásou a odolává všem nepříznivým povětrnostním podmínkám. Máme pro vás řešení, které změní váš venkovní prostor na místo, kde budete chtít trávit každou volnou chvíli. HUILE TERRASSE BARDAGE - úžasný produkt, který chrání a zkrášluje veškeré vodorovné i svislé venkovní dřevo.

Nezáleží na tom, zda máte terasu, obklady bazénů, žaluzie nebo vrata - HUILE TERRASSE BARDAGE je univerzálním řešením pro všechny druhy exotických dřevin, tvrdého dřeva a pryskyřičnatých dřevin. Jeho jedinečná receptura zaručuje vysokou odolnost vůči UV záření a nepřízni počasí, což znamená, že vaše dřevo bude chráněno a krásné po dlouhé roky.

Už si nemusíte lámat hlavu s extra přípravou povrchu před aplikací. HUILE TERRASSE BARDAGE lze aplikovat ihned po položení terasy na nové dřevo. Snadno a rychle se nanáší ve 2 vrstvách, mokré do mokrého, a nevyžaduje utírání. K dispozici je v odstínech přírodní dřevo a ipé.

Nenechte svou terasu a další venkovní dřevo trpět nepříznivými povětrnostními podmínkami. Udělejte první krok k ochraně a zkrášlení vašeho dřeva s HUILE TERRASSE BARDAGE.