VERNIS GEL Bois Ciré - Barva: VGBC - světlý dub

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
VGBC - světlý dub
VGBC - světlý dub
VGBC - střední dub
VGBC - střední dub
VGBC - zlatý dub
VGBC - zlatý dub
VGBC - tmavý dub
VGBC - tmavý dub

844 Kč s DPH
ks
(6 ks na skladě)
Blanchon

VERNIS GEL BOIS CIRÉ je vysoce inovativní produkt, který se působením štětce stává tekutým a po nanesení znovu získá svou počáteční viskozitu. Více

Kód produktu: 04105229 Doprava a platba

Hledáte dokonalý lak na dřevo, který vám zajistí nádherný vzhled a snadnou aplikaci? Představujeme vám VERNIS GEL BOIS CIRÉ! Tento revoluční aqua-polyuretanový gel lak bez zápachu změní váš názor na lakování dřeva navždy.

VERNIS GEL BOIS CIRÉ je vysoce inovativní produkt, který se působením štětce stává tekutým a po nanesení znovu získá svou počáteční viskozitu. To znamená, že se dokonale "utáhne" a zanechává hladký povrch bez šmouh. Navíc jeho tixotropní složení usnadňuje lakování svislých a těžko přístupných dřevěných konstrukcí, jako jsou stropy, trámy či obložení. 

Představte si svůj nábytek či dřevěné prvky domu s nádherným vzhledem voskovaného dřeva. K dispozici je bezbarvý a ve čtyřech odstínech: světlý dub, střední dub, zlatý dub a tmavý dub. Ať už máte jakýkoli styl nebo preference, tento gel na dřevo vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku.

Nenechte si ujít šanci vyzkoušet VERNIS GEL BOIS CIRÉ a proměnit svůj nábytek či dřevěné prvky domu v díla umění. Pokud máte dotazy, necháhejte nás kontaktovat.

Uvidíte, že lakování dřeva může být snadné, efektivní a s krásným vzhledem!