Lodní lak Bootslack farblos

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Lesklý, Matný
1 litr

922 Kč s DPH
ks

BOOTSLACK, bezbarvý lak na bázi alkydové pryskyý je navržen speciálně pro lakování dřevěných lodí. Už žádné starosti s otřepy, oděrkami nebo povětrnostními vlivy. S BOOTSLACKem bude vaše loď stát za to vidět i obdivovat! Více

Výrobce: Wildschek Kód produktu: P00078 Doprava a platba

Ahoy kapitáne, milovníci dřevěných lodí! Dovolte nám představit vám naši tajnou zbraň pro udržení vaší lodi v dokonalém stavu po celý rok: BOOTSLACK, bezbarvý lak na bázi alkydové pryskyý je navržen speciálně pro lakování dřevěných lodí. Už žádné starosti s otřepy, oděrkami nebo povětrnostními vlivy. S BOOTSLACKem bude vaše loď stát za to vidět i obdivovat!


Proč byste měli zvolit právě BOOTSLACK? Tento jedinečný lak nabízí hned několik výhod oproti běžným syntetickým lakům:

1. Vyšší odolnost proti otěru: Proschlý lakový film je velmi odolný, což znamená, že vaše loď bude chráněna před poškrábáním a odřením.
2. Odolnost proti povětrnostním vlivům: Ať už jde o slunce, déšť nebo sníh, BOOTSLACK ochrání vaši loď před škodlivými účinky počasí.
3. Ochrana proti chemikáliím a vodě: Lak je navržen tak, aby odolával nejen vodě, ale i chemikáliím, které by mohly poškodit dřevo vaší lodi.

Představte si, že jste právě zakotvili ve svém oblíbeném přístavu a z paluby vaší dokonale nalakované lodi pozorujete ostatní plachetnice. Díky BOOTSLACKu se vaše loď stane skutečným pokladem na moři, který bude vyvolávat obdiv a závist ostatních majitelů lodí.

S BOOTSLACKem se budete cítit hrdě, když uvidíte lesk a krásu vaší lodi. A co je nejlepší? Tento lak je snadno aplikovatelný a má dlouhou životnost. Takže místo starostí o údržbu můžete trávit více času tím, co milujete nejvíc – plachtěním na otevřeném moři!

Nečekejte, až vaše loď začne trpět povětrnostními vlivy nebo odřeninami. Vyzkoušejte BOOTSLACK a ukažte světu, jak krásná a odolná může být vaše dřevěná loď!