OCULTO PLUS

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 267 Kč s DPH
ks

Vodouředitelný olej, který poskytuje neviditelnou ochranu dřeva, mírně intenzivní vzhled Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: P00039 Doprava a platba

Objevte voňavý svět dřeva se správnou péčí. Představujeme vám OCULTO PLUS - prémiový impregnační olej, který povyšuje krásu vašich parket a dřevěného nábytku na nový level. 

OCULTO PLUS zprostředkovává harmonii mezi přírodou a péčí o ni. Je na bázi 35 % biosložek, což zaručuje jeho ekologickou šetrnost a odráží snahu o udržitelnost. Jde o výrobek, který je v souladu s přírodou.

Tato matná impregnace dodá vašemu dřevu surový a přitom elegantní vzhled. Ultra matný efekt podtrhuje přirozenou krásu dřeva a zdůrazňuje jeho jedinečnou strukturu. 

OCULTO PLUS je vodou ředitelný, což usnadňuje jeho aplikaci a umožňuje vám přizpůsobit ho vašim potřebám. Příjemný bonus? Je to zcela neviditelný, takže se nemusíte obávat, že by narušil přirozený výraz vašeho dřeva.

A co je na tomto impregnačním oleji nejlepší? Je nežloutnoucí a má antiskluzové vlastnosti. Takže si můžete být jisti, že vaše dřevo zůstane tak krásné, jak bylo v den, kdy jste ho poprvé použili.

VOLITELNĚ: PRO ZVÝŠENÍ CHEMICKÉ A MECHANICKÉ ODOLNOSTI LZE PŘIDAT TUŽIDLO PLUS (10 %). Životnost produktu smíchaného s tužidlem je pak 2-3 hodiny.