Parketové mýdlo NF CIRANOVA - Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 584 Kč s DPH
ks
(3 ks na skladě)

Univerzální parketové mýdlo na bázi přírodních olejů pro pravidelnou údržbu naolejovaného dřeva. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 630-006723 R7Q Doprava a platba

Hledáte dokonalý způsob, jak udržet svou dřevěnou podlahu v bezvadném stavu? Představujeme vám Parketové mýdlo NF CIRANOVA - revoluční řešení pro pravidelnou údržbu naolejovaných dřevěných podlah!

Parketové mýdlo NF CIRANOVA je univerzální čisticí prostředek na bázi přírodních olejů, který nejenže dokonale čistí vaši podlahu, ale také ji vyživuje a zvyšuje její odolnost vůči vodě. Díky tomuto mýdlu už nebudete muset trávit hodiny hledáním správného produktu pro údržbu své podlahy - Parketové mýdlo NF CIRANOVA je jediný přípravek, který potřebujete!

Představte si, jak vaše dřevěná podlaha září čistotou a leskem po použití tohoto mýdla. Vaše podlaha bude nejen krásně vypadat, ale také bude chráněna před vlhkostí a opotřebením. A co je nejlepší? Tento produkt je šetrný k životnímu prostředí a vašemu zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet Parketové mýdlo NF CIRANOVA a uvidět, jak snadno a efektivně může udržovat vaši dřevěnou podlahu v perfektním stavu. Pokud jsi nejste jistí s výběrem, kontaktujte naše techniky pro více informací a objednání tohoto skvělého produktu.

Vaše podlaha si zaslouží jen to nejlepší - a to je právě Parketové mýdlo NF CIRANOVA!