Parketový vosk bezbarvý CIRANOVA, vosk na parkety a vosk na dřevo - Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

2 143 Kč s DPH
ks
(5 ks na skladě)

Tradičně vyrobený leštitelný vosk na základě přírodních a modifikovaných vosků. Vosk obsahuje silikonové pryskyřice, které zvyšují odolnost proti vodě. Je pastovitý, dodává vysoký lesk a rychle schne. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 610-001571 R4E Doprava a platba

Popis výrobku

Tradičně vyrobený leštitelný vosk na základě přírodních a modifikovaných vosků. Vosk obsahuje silikonové pryskyřice, které zvyšují odolnost proti vodě. Je pastovitý, dodává vysoký lesk a rychle schne. 

Použití

K voskování olejovaných nebo lakovaných podlah, trámů, nábytku a atd. 

Příprava

Ještě neupravené dřevěné plochy se dobře obrousí ( dub- zrno 150, borovice – zrno 220). Parketový vosk se nanese na parkety. Parkety se mohou před tím namořit mořidlem CIRANOVA. Pro zlepšení odolnosti se doporučuje nejprve provést nános PARKETOVÝM OLEJEM -tvrdým voskovým olejem CIRANOVA. Po uschnutí a obroušení se nanese  parketový́ vosk CIRANOVA.

Zpracování

Naneste houbou, štětcem nebo kartáčem jednu tenkou vrstvu. Po uschnutí měkkým hadrem nebo leštícím strojem (bílý PAD) vyleštěte.

Údržba

Podlaha vyžaduje převoskování dle potřeby tímto voskem nebo tekutým parketovým voskem

Skladovatelnost

Minimální trvanlivost v originálním a uzavřeném obalu je dva roky od data výroby. PARKETOVÝ VOSK je hořlavý a musí se proto skladovat v chladu pod 20°C.