Reactive Stain NT - různé odstíny - Barva: REACTIVE STAIN - mud, Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
REACTIVE STAIN - silk
REACTIVE STAIN - silk
REACTIVE STAIN - ash grey
REACTIVE STAIN - ash grey
REACTIVE STAIN - mud
REACTIVE STAIN - mud
REACTIVE STAIN - torched
REACTIVE STAIN - torched
REACTIVE STAIN - light fume
REACTIVE STAIN - light fume
REACTIVE STAIN - dark fume
REACTIVE STAIN - dark fume
REACTIVE STAIN - copper fume
REACTIVE STAIN - copper fume
REACTIVE STAIN - nikle
REACTIVE STAIN - nikle

3 564 Kč s DPH
ks
(5.41 ks na skladě)

Výrobce: CiranovaKód produktu: 230-007945 R7Q Doprava a platba

Hledáte způsob, jak proměnit svůj nábytek nebo podlahu a dodat jim autentický a přirozený vzhled? Potom je pro vás Reactive Stain NT ideálním řešením! Toto inovativní reaktivní mořidlo na dřevo se zestařujícím účinkem bylo speciálně navrženo pro druhy dřevin, které obsahují třísloviny, jako je například evropský dub.

Díky naší nové receptuře se sníženým obsahem chemikálií dosáhnete optimálního poměru mezi reakcemi s částicemi dřeva (tanin) a sofistikovanou volbou barviv a pigmentů typických pro Ciranova dokončovací systémy. Výsledek? Dřevu dodáte autentický vzhled podobný přirozené oxidaci dřeva.

Nabízíme 8 vzájemně míchatelných odstínů, takže si můžete vybrat ten nejlepší odstín pro vaše potřeby. Nechte svůj nábytek nebo podlahy vyniknout s pomocí Reactive Stain NT!

1. Inovativní reaktivní mořidlo na dřevo: Reactive Stain NT vytváří autentický a přirozený vzhled, který se podobá přírodní oxidaci dřeva.
2. Snížený obsah chemikálií: Naše receptura zajišťuje optimální poměr mezi sníženým obsahem použité chemikálie a sofistikovanou volbou barviv a pigmentů.
3. Ideální pro druhy dřevin s tříslovinami: Reactive Stain NT je určeno pro moření druhů dřevin, jako je dub evropský, které obsahují třísloviny.
4. 8 vzájemně míchatelných odstínů: Můžete si vybrat z 8 odstínů, které lze navzájem míchat, abyste dosáhli svého ideálního barevného tónu.
5. Snadná aplikace: S Reactive Stain NT zvládne proměnu svého nábytku či podlahy i úplný začátečník - stačí postupovat podle jednoduchých pokynů.