Týkový olej CIRANOVA - Objem: 1 litr

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

523 Kč s DPH
ks
(36 ks na skladě)

TÝKOVÝ OLEJ CIRANOVA je vyroben z tradičních receptur a nejnovějších poznatků. Jeho jedinečná směs lněných, levandulových a terpentýnových olejů bez aromatických rozpouštědel zajistí hlubokou penetraci do dřeva. To znamená, že nejen obnovuje jeho krásu, ale také poskytuje ochranu proti vnějším vlivům. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 650-002424 N3C Doprava a platba

Hledáte způsob, jak obnovit životnost a krásu vašeho týkového nábytku? Potřebujete produkt, který se postará o vaše drahocenné kousky s láskou a respektem? Představujeme vám TÝKOVÝ OLEJ CIRANOVA - tajnou zbraň pro péči o váš týkový nábytek a zařízení!

TÝKOVÝ OLEJ CIRANOVA je vyroben z tradičních receptur a nejnovějších poznatků. Jeho jedinečná směs lněných, levandulových a terpentýnových olejů bez aromatických rozpouštědel zajistí hlubokou penetraci do dřeva. To znamená, že nejen obnovuje jeho krásu, ale také poskytuje ochranu proti vnějším vlivům.

Představte si svůj týkový nábytek s novým leskem a vůní čerstvého dřeva. Představte si, jak se váš oblíbený kousek stane opět středem pozornosti ve vaší domácnosti. TÝKOVÝ OLEJ CIRANOVA to dokáže! A co je na tom nejlepší? Nevytváří film, takže povrch zůstane přirozeně krásný a hladký.

Nenechte svůj týkový nábytek ztrácet svou krásu! Objednejte si TÝKOVÝ OLEJ CIRANOVA ještě dnes a začněte pečovat o své drahocenné kousky správně.