UNICARE X matt 750 ml

774 Kč s DPH
ks
(7 ks na skladě)

Univerzální přípravek na údržbu, který poskytuje extra ochrannou vrstvu všem typům MATNÝCH podlah. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 163-007240 M7H Doprava a platba

Představujeme vám elixír pro vaše podlahy! Ano, čtete dobře, UNICARE X-MATT je tady, aby zachránil vaše matné podlahy před nebezpečím škrábanců a nečistot. Už žádné zoufalé pokusy o zachování dokonalého vzhledu vašich podlah - s tímto osvědčeným přípravkem budou vaše matné podlahy zářit jako hvězdy na noční obloze (ale stále matně, samozřejmě)!

Jak je to možné, ptáte se? UNICARE X-MATT je univerzální přípravek na údržbu, který poskytuje extra ochrannou vrstvu všem typům MATNÝCH podlah. A chcete slyšet něco ještě úžasnějšího? Lze jej použít také na laminát, LVT a na matné povrchy ošetřené produkty jako FORTICO, ECOFIX PLUS & OCULTO PLUS od CIRANOVA. Vaše podlaha bude mít pocit, že jste ji právě objali a utěšili.

Ale jak to funguje? UNICARE X-MATT poskytuje extra ochranný film, který zahlazuje mikroškrábance a udržuje původní vzhled podlahy. Extra matná ochrana zajišťuje, že se konečná vrstva udrží déle a zabraňuje pronikání nečistot více do hloubky. Zkrátka a dobře, vaše podlaha bude vypadat jako nová, aniž byste museli investovat do drahých renovací nebo čarodějnických kouzel.


Vyzkoušejte UNICARE X-MATT a přesvědčte se sami o jeho zázračných schopnostech! A pokud máte doma lesklé podlahy, nezoufejte pro vás je tu HARD FLOOR POLISH..

Opravdu není lepší čas začít pečovat o své podlahy s láskou a něžností, kterou si zaslouží. Kupte si UNICARE X-MATT  ještě dnes a přidejte se k armádě spokojených uživatelů podlah po celém světě!