Wigodecor Dünnschichtlasur - různé odstíny - Barva: WIGO-KIEFER, Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
WIGO-TÝK
WIGO-TÝK
WIGO-SILBER
WIGO-SILBER
WIGO-KIEFER
WIGO-KIEFER
WIGO-ALTKIEFER
WIGO-ALTKIEFER
WIGO-PALISANDR
WIGO-PALISANDR
WIGO-EBEN
WIGO-EBEN
WIGO-NUSS
WIGO-NUSS
WIGO-MAHAGONI
WIGO-MAHAGONI
WIGO-EICHE
WIGO-EICHE
WIGO-ALTGRAU, WIGO-bezbarvý
WIGO-bezbarvý

2 819 Kč s DPH
ks
(22 ks na skladě)

WIGODECOR Dünnschichtlasur je vysoce kvalitní směs rostlinných olejů a alkydové pryskyřice, která se snadno nanáší na jakýkoliv druh dřeva. Oproti klasickým lazurám tvoří ochranný film, který dřevo chrání před povětrnostními vlivy, ale zároveň nezakrývá jeho jedinečnou strukturu. Více

Výrobce: WildschekKód produktu: E936/5/kiefer Doprava a platba

Hledáte přírodní a dlouhotrvající řešení pro ochranu a zvýraznění krásy vašeho dřeva? Už nechcete každý rok znovu natírat plot, terasu nebo nábytek? Představujeme vám WIGODECOR Dünnschichtlasur – olejovitou lazuru, která promění váš domov v oázu přirozené krásy a elegance.

WIGODECOR Dünnschichtlasur je vysoce kvalitní směs rostlinných olejů a alkydové pryskyřice, která se snadno nanáší na jakýkoliv druh dřeva. Oproti klasickým lazurám tvoří ochranný film, který dřevo chrání před povětrnostními vlivy, ale zároveň nezakrývá jeho jedinečnou strukturu. Vytvořte si tak dokonalou harmonii mezi funkcionalitou a estetikou.

Představte si svůj plot, terasu nebo nábytek s dokonale probarveným povrchem odolným proti slunci, dešti i sněhu. WIGODECOR Dünnschichtlasur je k dispozici ve 12 barevných odstínech, které jsou vzájemně libovolně mísitelné. Můžete tak snadno dosáhnout svého vysněného odstínu a navíc získat dlouhotrvající ochranu dřeva.

Nenechte si ujít příležitost zvýraznit krásu vašeho domova s WIGODECOR Dünnschichtlasur. Objednejte si ještě dnes a začněte tvořit svůj vlastní přírodní ráj na zahradě nebo terase. Ať už máte rádi klasický dub, exotický mahagon nebo moderní stříbrnou, s WIGODECOR Dünnschichtlasur bude váš domov vypadat lépe než kdykoli předtím!