WIGONOL DACHFARBE stará měď balení 5 kg altkupfer, barva na plechové střechy

493 Kč s DPH
kg
(0 kg na skladě)

WIGONOL DACHFARBE je inovativní produkt s unikátní kombinací modifikované syntetické pryskyřice, železité slídy, hliníku a ochranných pigmentů proti korozi. Ale to není vše! Obsahuje i zinkofosfát, který poskytuje vynikající ochranu železa proti rzi. A co je nejlepší? Naše barva má skvělou přilnavost i na čerstvě žárově zinkovaných plechách. Zpomalte proces opotřebení a udržujte si krásnou střechu po celou dobu! Více

Výrobce: WildschekKód produktu: WIGONOL/ALTK Doprava a platba

Máte plechovou střechu a bojujete s korozi a opotřebením? Nechte se okouzlit magickým řešením, které promění vaši střechu v neprostupný štít! Představujeme WIGONOL DACHFARBE - revoluční jednovrstvá barva speciálně navržená pro pozinkované plechové střechy.

WIGONOL DACHFARBE je inovativní produkt s unikátní kombinací modifikované syntetické pryskyřice, železité slídy, hliníku a ochranných pigmentů proti korozi. Ale to není vše! Obsahuje i zinkofosfát, který poskytuje vynikající ochranu železa proti rzi. A co je nejlepší? Naše barva má skvělou přilnavost i na čerstvě žárově zinkovaných plechách. Zpomalte proces opotřebení a udržujte si krásnou střechu po celou dobu!

Nenechte si ujít šanci proměnit svou střechu v neprostupný štít! Objednejte si WIGONOL DACHFARBE ještě dnes a začněte těžit z jeho jedinečných vlastností.