WOODCLEANER 5 lt

2 454 Kč s DPH
ks
(2.98 ks na skladě)

Ciranova Woodcleaner je výrobek pro čištění a odmašťování dřeva v exteriéru. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 630-006636 R7Q Doprava a platba

Hledáte osvědčený způsob, jak oživit své dřevěné terasy, ploty a nábytek? Představujeme vám Ciranova Woodcleaner - jedinečný a inovativní produkt, který promění vaše dřevěné povrchy a vrátí jim jejich původní krásu!

Ciranova Woodcleaner je speciálně navržen pro čištění a odmašťování dřeva v exteriéru. Ať už se jedná o nové nebo již ošetřené dřevo, tento úžasný čistič dokáže odstranit nečistoty, mastnotu a stopy počasí. Navíc je šetrný k životnímu prostředí a snadno se používá.

Představte si, jak by vaše dřevěné terasy a ploty mohly vypadat po použití Ciranova Woodcleaner! Žádné další špinavé, zašlé a opotřebované povrchy. Místo toho budete mít krásné, čisté a zářivé dřevo, které bude vypadat jako nové. A co je lepší než mít přátelskou grilovačku nebo rodinné setkání na nádherně obnovené terase?

Nečekejte a začněte proměňovat své dřevěné povrchy ještě dnes! Po použití Ciranova Woodcleaner doporučujeme aplikovat Ciranova Ecoprotector nebo Woodprotector pro maximální ochranu a dlouhotrvající výsledky.

Objednejte si svůj Ciranova Woodcleaner nyní a uvidíte, jak snadno a rychle můžete oživit své dřevo.