Woodprotector CIRANOVA - Objem: 5 litrů

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 910 Kč s DPH
ks
(72 ks na skladě)

WOODPROTECTOR nabízí nejenom úžasnou ochranu, ale také širokou škálu výhod pro vaše dřevo. Díky nízké viskozitě dokáže proniknout do hloubky dřeva, čímž ho vyživuje a udržuje jeho přirozený vzhled. Více

Výrobce: CiranovaKód produktu: 620-002312 R4E Doprava a platba

Hledáte dokonalou ochranu pro vaše exotické dřevo? Už nemusíte! Představujeme WOODPROTECTOR, revoluční olej na bázi přírodních surovin, který je navržen speciálně pro tvrdé druhy tropického dřeva. Nechte se unést světem lesků a odolnosti s tímto inovativním produktem!

WOODPROTECTOR nabízí nejenom úžasnou ochranu, ale také širokou škálu výhod pro vaše dřevo. Díky nízké viskozitě dokáže proniknout do hloubky dřeva, čímž ho vyživuje a udržuje jeho přirozený vzhled. A to není vše! WOODPROTECTOR také odpuzuje vodu, snižuje tvorbu mechu a šednutí, což zaručuje dlouhodobou ochranu a krásný vzhled vašeho dřeva.

Představte si svůj domov s terasou z exotického dřeva, která září životem a elegancí. Dlouhodobě chráněná před vlhkostí, nepřátelskými povětrnostními podmínkami a stárnutím. To je přesně to, co vám WOODPROTECTOR nabízí! Stačí jedna vrstva a vaše dřevo bude doslova ožívat a zářit svou přirozenou krásou.

Vaše dřevo si zaslouží tu nejlepší péči, tak mu ji dopřejte s WOODPROTECTOR!