Lazura TECH - WOOD, 1 litr - Barva: TECH WOOD - Chene rustique

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
TECH WOOD - Chene dore
TECH WOOD - Chene dore
TECH WOOD - Chene clair
TECH WOOD - Chene clair
TECH WOOD - Chene rustique
TECH WOOD - Chene rustique
TECH WOOD - Bois Grisé
TECH WOOD - Bois Grisé
TECH WOOD - Blanc
TECH WOOD - Blanc

1 014 Kč s DPH
ks
(4 ks na skladě)
Blanchon

LAZURA TECH-WOOD je vyvinuta s ohledem na nejrůznější typy dřeva, od exotických až po měkké dřeviny, včetně těch hůře impregnovatelných. Naše unikátní složení zaručuje perfektní přilnavost na všech vertikálních venkovních plochách, jako jsou okenice, brány, palisády či obklady.  Více

Kód produktu: 01220499 Doprava a platba

Hledáte dokonalou ochranu a zároveň krásný vzhled pro vaše dřevěné venkovní plochy? Představujeme vám lazuru TECH-WOOD, jedinečný produkt, který vám nabídne to nejlepší z obou světů! Už žádné kompromisy mezi funkcí a designem. S naším inovativním řešením získáte dlouhotrvající ochranu a nádherný povrch v přírodních odstínech.

LAZURA TECH-WOOD je vyvinuta s ohledem na nejrůznější typy dřeva, od exotických až po měkké dřeviny, včetně těch hůře impregnovatelných. Naše unikátní složení zaručuje perfektní přilnavost na všech vertikálních venkovních plochách, jako jsou okenice, brány, palisády či obklady. 

Díky zesílené přilnavosti, lepší impregnaci a velké pružnosti ochranného filmu získává dřevo maximální ochranu. Navíc vysoká koncentrace pigmentů a anti-UV činidel zajistí dlouhodobou ochranu proti slunečnímu záření a povětrnostním vlivům.

Představte si, jak vaše dřevěné plochy získají nový život a budou vypadat jako nové díky lazuře TECH-WOOD. Krásný povrch ve přírodních odstínech, od bezbarvého přes různé tóny dubu až po mahagonově hnědou, bílou a šedou, dodá vašim venkovním plochám elegantní a luxusní vzhled.

Nečekejte, až vaše dřevěné plochy začnou trpět povětrnostními vlivy či slunečním zářením. Zajistěte jim dlouhotrvající ochranu a nádherný vzhled ještě dnes! Objednejte si lazuru TECH-WOOD a uvidíte, jak snadno a rychle proměníte své venkovní dřevěné plochy v elegantní a luxusní prvky.